top of page

Casambi

Technológia pre ovládanie

inteligentného osvetlenia

Bezdrôtová technológia Bluetooth Low Energy je jedinou "low power" technológiou v modernom svete smatfónov a tabletov. Je jediným uznávaným štandardom vo svete bezdrôtového spojenia.

 

Bluetooth Low Energy bol vyvinutý v Nokia výskumnom centre, kde pracovali aj zakladatelia Casambi. Dnes je Bluetooth Low Energy technológia rozšírená a dostupná a každým dňom pribúdajú nové produkty využívajúce jej prednosti.

Výhody ekosystému

Stačí len trojžilový kábel

Pri inštalácii nie je potrebný žiadny zásah do kabeláže

Jednoduché ovládanie

Intuitívne ovládanie nástenným tlačidlom aj aplikáciou

Jednoduché rozširovanie siete

Pripojenie dalších svietidiel bez potreby programovania

Absolútna kompatibilita

Smart ovládanie

Jednoduché a intuitívne ovládanie inteligentného osvetlenia

Ovládanie kdekoľvek na stene klasickým vypínačom, tlačidlom doplneným o modul inteligentného ovládania alebo bezdrôtovým kinetickým tlačidlom. Intenzitu svetla si viete podržaním tlačidla jednoducho nastaviť.

Diaľkovým ovládačom Xpress môžete ovládať hneď niekoľko svietidiel v miestnosti, vrátane všetkých ich doplnkov. Stmievajte alebo meňte farbu osvetlenia a vyvolaje svetelné scény alebo animácie jedným kliknutím.

Plná kontrola, ovládanie aj nastavenie osvetlenia pomocou smartfónu, tabletu či smart hodiniek. Voľne stiahnuteľnou aplikáciou CASAMBI máte všetky smart funkcie pod palcom.

Casambi Bluetooth mesh

Spoľahlivé pokrytie v celom priestore bez centrálnej jednotky a potreby internetu vďaka MESH fukncii, ktorá násobne zosilní dosah.

bežné prepojenie

Casambi MESH

závislé na centrálnej jednotke

bez centrálnej jednotky

020621-casambi-xpress-2000x1333.png
Univerzálne dotykové tlačidlo

Ovládanie na stene

Nástenné tlačidlá a ovládače vždy poruke

XPRESS-White_web.png

Xpress

Jedna aplikácia

Aplikácia

Je jedno, či preferujete smartphone, tablet či počítač, Android, iOS, Windows, Linux alebo MacOS. Ovládanie je vždy rovnaké, len prispôsobené veľkosti.

Svietidlá
Povely
Scény
Vypínače
i12_1_ALL-casambi_menej_space_okolo_3.webp

Ovládanie svietidiel

podľa potreby:

 

jednotlivo

skupinovo

alebo priamo vo foto

i12_1_ALL-casambi_menej_space_okolo_2.webp
Smart ovládače

Dalšie smart prvky ekosytému

Tisíce komatibilných produktov

Nástenné tlačidlá
Diaľkové ovládanie
Moduly
Senzor
switch_black.png

Nástenné tlačidlá

Inteligentný budík, ovládací panel, nočné svetlo a hodiny v jednom elegantnom balení. Vďaka svojej univerzálnosti je skvelým doplnkom do každej miestnosti.

Rozšírené smart funkcie

Využite maximálny potenciál vášho osvetlenia s aplikáciou

synchronizing4x.png

Synchronizácia

Jedna sieť. Zariadenia Casambi tvoria sieť, ktorá sa sama organizuje a je neustále synchronizovaná. To znamená, že každé jedno zariadenie obsahuje rovnakú plnú inteligenciu celej siete a nedochádza tak k zlyhaniu. Čím viac zariadení je nainštalovaných, tým viac trás a tým ďalej môže signál cestovať.

sunrise-sunset4x.png

Východ a západ slnka

Nalaďte sa na prírodu. Nastavením časového pásma a polohy osvetľovacej siete v aplikácii môžu jednotky Casambi vypočítať miestne časy východu/západu slnka a podľa toho upraviť úrovne jasu alebo vyvolať naprogramované svetelné scény.

calendar-timer4x.png

Kalendár a časovač

Zvládnite riadenie času. Ovládajte svoje osvetlenie podľa vopred definovaných plánov. S funkciou kalendára a časovača je možné naprogramovať zapínanie a vypínanie scén a animácií podľa individuálnych potrieb.

bottom of page