top of page

TOP SELLER: LED svietidlo TRI 900 s nepriamym podsvietením

Trojuholníkový svetelný strop TRI 900 s dubovým dekórom a nepriamym podsvietením je jedným z najpredávanejších, ak nie najpredávanejší svetelný strop vôbec. V tomto článku sa vám pokúsime objasniť prečo je tento svetelný strop tak veľmi obľúbený a čo ho robí výnimočným.


osvetlenie obývačky dizajnové svietidlo na mieru svetelné stropy


Výrazný dizajnový prvok priestoruSamotný trojuholník pôsobí v miestnosti ako výraznejší dizajnový prvok a môže byť jeho dominantou, priestor ozvláštni. Pozornosť pútavý trojuholník je zjemnený oblými rohmi, ktoré ho robia veľmi elegantným dizajnovým kúskom vhodným do akejkoľvek miestnosti.Model tejto veľkosti s priemerom 900 mm je vhodným do miestnosti až do 25 m². Priestor bohato a rovnomerne presvetlí a nie je potreba ho doplniť rôznym doplnkovým osvetlením. Veľmi pekne vyzerá aj v kompozícii či už rovnakých alebo viacerých rozmerov, obzvlášť v spojených priestoroch obývacej izby, kuchyne a jedálne.


osvetlenie obývačky a kuchyne dizajnové svetelné stropy


Zvýraznenie tvaru obvodovou LED sústavouLED svietidlá vyrobené na Slovensku svetelné stropy

Tento trojuholníkový tvar, s oblými rohmi, s veľkým polomerom a jemne konkávnymi stenami disponuje obvodovou LED sústavou, tzv. LED OUTLINE, ktorá tento jedinečný tvar zvýrazňuje.Povrchová úprava prírodný dub
3M architektonická fólia dubové svietidlo svetelné stropy

Ako materiál tohto svietidla je použitá kvalitná architektonická fólia v prevedení svetlého dubu, ktoré sa k tomuto tvaru dokonale hodí a podčiarkuje jeho eleganciu. Nakoľko osvetlenie vyrábame na mieru ponúkame možnosť výberu zo stoviek kvalitných 3M architektonických fólií a to nielen v prevedení dreva, ale aj textilu, kože, kovu a ďalších.Svetelná plocha bez viditeľných bodov LED čipovĎalšia veľmi zaujímavá súčasť tohto svietidla je jeho prémiový difúzor. Ide o veľmi tenkú napínanú membránu originál BARRISOL, ktorá v minimálnej miere pohlcuje svetlo a pod širokým uhlom ho rovnomerne distribuuje do priestoru. Tým pádom neoslňuje a do svetla sa dá pozerať priamo bez toho, aby nás z neho boleli oči.


nepriame podsvietenie stropné svietidlo svetelné stropy

Originál BARRISOL je okrem iného aj ekologický, zdraviu neškodný, farebne stály a 100% recyklovateľný materiál. Ako jediný na Slovensku má certifikáty, že neobsahuje žiadne škodlivé ani toxické látky.


Perfektné na tomto difúzore je aj to, že aj keď je veľmi tenký a veľa svetla prepustí, samotný zdroj svetla - jednotlivé LED čipy vôbec nie sú viditeľné a vo vypnutom stave má elegantný matný povrch.Nepriame ambientné podsvietenie s nočnými LEDSvetelný strop má dva na sebe nezávisle ovládané okruhy osvetlenia - priame a nepriame svetlo.V prvom okruhu je priame svetlo s výkonnou LED sústavou umiestnenou po obvode, tzv. LED OUTLINE. Má spotrebu (čiže príkon) 60 W a dá svetla ako 6 klasických 100 W žiaroviek, čo zodpovedá svetelnému toku 8400 Lm. Priame svetlo je teplé biele, konkrétne 3000 K.


osvetlenie jedálne stropné svietidlo nepriame svetlo svetelné stropy

V druhom okruhu je nepriame osvetlenie, ktoré má LED sústavu o príkone 30 W so super teplou farbou bieleho svetla, čiže 2200 K. Táto farba už obsahuje menej modrej zložky farebného spektra a má význam najmä večer pred spaním, kedy sa vylučuje hormón spánku melatonín.100% prachotesnosťKvalitné LED čipy so životnosťou viac ako 30 rokov sú umiestnené v chránenom prachotesnom jadre, čo napomáha tomu, aby vydržali čo najdlhšie. Zároveň údržba tohto svietidla nie je vôbec náročná. Žiadne mušky ani prach sa pod difúzor kvôli spomínanému prachotesnému jadru nedostanú a stále bude čisto biely.Intuitívne inteligentné ovládanie


Svetelný strop môžeme ovládať, resp. ho stmievať viacerými spôsobmi, pričom samozrejmosťou naďalej ostáva klasické zapínanie a vypínanie vypínačom na stene. Jedným zo spôsobov ovládania je aplikácia Casambi v smartfóne alebo tablete, kde si vieme nastaviť intenzitu, či už priameho alebo nepriameho osvetlenia. Aplikácia je veľmi prehľadná a intuitívna, jednoducho si v nej vieme nastaviť svetelné scény a osvetlenie vieme ovládať priamo vo fotografii miestnosti.


Ďalším je tlačidlo na stene, ktoré keď pridržíme, tak stmievame a keď len klikneme, svetlo zapneme alebo vypneme.Ďalšou možnosťou je diaľkový ovládač Xpress, ktorý môže byť kdekoľvek v miestnosti alebo pripevnený na stene. V aplikácii sa jednorazovo nainštalujú štyri rôzne scény a ovládačom sa dá meniť intenzita. S naprogramovaním ovládača samozrejme pomôžeme.10 ročná zárukaKeďže máme výrobu svetelných stropov pod kontrolou my a dôverne poznáme všetky komponenty, z ktorých sa náš svetelný strop skladá, vieme naň dať záruku až 10 rokov.


O svetelnom strope TRI 900 sa môžete dozvedieť aj z nášho pravidelnéhoNáš #1 TOP SELLER TRI SLIM 900 LED OUTLINE s ambientným podsvietením môžete mať teraz so skrátenou dobou dodania 4 týždne a s voliteľným výberom dekóru!


Pozrite si našu ponuku a vyberte si dekór podľa vašich predstáv. 

Dôležité faktyzáruka svetelných stropov vyrobené na Slovensku na mieru

 

dizajnové svietidlá vyrobené na mieru LED svetelné stropy

Radi Vám s výberom toho správneho osvetlenia poradíme.


Nechajte si spracovať návrh osvetlenia vyplnením online formuláru alebo nás navštívte osobne v našom showroome.


Tešíme sa na Vás!


PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA

Ďakujeme!

bottom of page