top of page

TOP SELLER: LED svietidlo LOOP V 1500 s nepriamym podsvietením

Ako výrobca osvetlenia na mieru vám predstavujeme náš obľúbený prstencový svetelný strop LOOP V 1500 teraz s rýchlejšou dobou dodania a voliteľným výberom dekóru. V našom článku sa dozviete, čím je tento dizajnový prstenec tak veľmi obľúbený a čo ho robí výnimočným.


osvetlenie obývačky LED závesné svietidlo svetelné stropy
Svetelný strop LOOP V 1500 LED AMBIENT s bielym dekórom

Prstencový svetelný strop LOOP V 1500 s priemerom 1500 mm je vskutku všestranný model, ktorý sa svojimi proporciami hodí do väčších ale aj menších obývačiek, kde bude predstavovať dizajnovú dominantu priestoru. Zavesený je na tenkých oceľových lankách a výšku závesu vieme podľa potreby prispôsobiť. Pri minimálnom závese krásne vynikne nepriame svietenie do stropu, ktorým tento TOP SELLER disponuje.Nepriame svietenie s nočnými LEDS obľúbeným doplnkom svetelnej výbavy Indirect môžete mať dve svietidlá v jednom (priame a nepriame svetlo) a to bez potreby úpravy kabeláže. Nepriame svietenie do stropu je ideálnou voľbou svetelnej výbavy do obývačky. Oceníte ho najmä večer pri pozeraní vášho obľúbeného filmu alebo inej forme relaxu. Super teplá farba svetla 2200 K, ktorú inak nazývame aj nočné LED navodí príjemnú atmosféru a tým, že obsahuje iba minimum modrej zložky svetla neblokuje vylučovanie spánkového hormónu melatonínu.


osvetlenie obývačky závesné svietidlo podsvietenie nočné LED 2200K

Nepriame svetlo disponuje kvalitnou LED sústavou s príkonom 62 W, čo zodpovedá svetelnému toku 7900 lm. Priame svetlo je teplé biele 3000 K s príkonom 125 W a svetelným tokom 15 800 lm. V prepočte nám svetelný strop LOOP V 1500 s nepriamym podsvietením nahradí až 15 klasických 100 W žiaroviek. Kombinácia priame teplé biele svetlo a nepriame super teplé svetlo je ideálnym riešením osvetlenia miestností, kde trávime čas najmä vo večerných hodinách. Oba svetelné okruhy je možné stmievať a podľa poteby si nastaviť požadovanú intenzitu svetla.


Prémiový difúzor originál

difúzor originál barrisol LED svietidlá na mieru svetelné stropy

Barrisol je iba 16 mikrónov tenká membrána s výbornými difúznymi vlastnosťami. Svetlo distribuuje do priestoru rovnomerne v širokom lúči a aj napriek vysokej intenzite nás pri priamom pohľade do svetla nebolia oči. Tým, že je svetlo distribuované rovnomerne nie sú v miestnosti žiadne ostré tiene a veľké nezrovnalosti medzi osvetlenými a neosvetlenými plochami, čo vzniká napríklad pri bodovom osvetlení, čím je zabezpečený maximálny svetelný komfort v priestore. Svetlo je na pohľad príjemné a pripomína prirodzené denné svetlo.


osvetlenie obývačky prstencové svietidlo LED podsvietenie svetelné stropy

Barrisol je okrem iného aj ekologický, 100% recyklovateľný materiál, ktorý má ako jediný na Slovensku certifikáty, že neobsahuje žiadne toxické a zdraviu škodlivé látky.Voliteľný výber dekóruAko povrchový materiál svetelných stropov požívame kvalitné 3M architektonické fólie v rôznych materiálových prevedeniach. Pre TOP SELLER LOOP V 1500 sme pre vás vybrali 5 z našich najobľúbenejších dekórov. Multichróm, drevo, antracit a metalický textilný dekór. Voliteľný výber dekóru je predispozíciou k dokonalému zladeniu osvetlenia k vášmu interiéru.
100% prachotesnosťUzatvorenie LED čipov v prachotesnom jadre navyšuje ich životnosť a zároveň robí svetelný strop priam bezúdžbovým osvetlením. Žiadne mušky ani prach sa pod náš prémiový difúzor nedostanú a stále bude krásne čistobiely. Matné prevedenie difúzoru navyšuje celkovú estetiku svietidla.
Inteligentné ovládanie

inteligentné ovládanie casambi smart LED svietidlá svetelné stropy

Technológia Casambi nám prináša maximálne jednoduché a intuitívne ovládanie osvetlenia, ktoré funguje na princípe Bluetooth Low Eenergy. Svietidlá viete ovládať prostredníctvom voľne stiahnuteľnej aplikácie Casambi s dvoma možnosťami zobrazenia, tabuľkovo a vo fotografiách. Ovládanie sa dá ďalej rozšíriť o nástenné tlačidlá, dizajnový ovládač Xpress či kinetické stmievače s dizajnom NIKO. Samozrejmosťou naďalej ostáva zapínanie a vypínanie svietidla klasickým vypínačom.Máte inteligetnú domácnosť? Svetelné sropy je možné integrovať do systémov s podporou štandardov ako DALI, DMX, KNX a LOXONE.Záruka 10 rokovPrecízne ručné spracovanie a vlastný vývoj elektroniky na mieru zabezpečujú kvalitnú prevádzku a dlhú životnosť svetelného stropu. Použitím prémiových materiálov a tým, že máme výrobu plne pod kontrolou za naše výrobky ručíme nadštandardnou 10 ročnou zárukou.


LED prstencové svietidlo na mieru nočné LED 2200K svetelné stropy
Detail závesného svetelného stropu LOOP V 1500 s nepriamym podsvietenímNáš TOP SELLER LOOP V 1500 LED OUTLINE s ambientným podsvietením môžete mať teraz so skrátenou dobou dodania 4 týždne a s voliteľným výberom dekóru!


Pozrite si našu ponuku a vyberte si dekór podľa vašich predstáv. 

Dôležité faktyzáruka svetelných stropov vyrobené na Slovensku na mieru

 

dizajnové svietidlá vyrobené na mieru LED svetelné stropy

Radi Vám s výberom toho správneho osvetlenia poradíme.


Nechajte si spracovať návrh osvetlenia vyplnením online formuláru alebo nás navštívte osobne v našom showroome.


Tešíme sa na Vás!

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA

Ďakujeme!

bottom of page