top of page

TOP SELLER: LED svietidlo LOOP E 1600 s nepriamym podsvietením

Ako výrobca osvetlenia na mieru vám prestavujeme náš najpredávanejší svetelný strop nad jedálenský stôl LOOP E 1600 LED AMBIENT teraz s rýchlejším dodaním a voliteľným dekórom. V článku sa dozviete, čo tento model robí tak obľúbeným a výnimočným.


Svetelný strop LOOP E 1600 so zlatým metalickým dekórom nad jedálenským stolom


Ideálny nad jedálenský stôlElipsový model LOOP E najviac vynikne nad jedálenským stolom. Zavesený je kolmo na tenkých oceľových lankách a výšku závesu si viete podľa potreby prispôsobiť. Visieť môže aj na minimálnom závese iba 10 cm od stropu. Krásne je riešený prechod medzi difúzorom a korpusom svietidla a mierne skosená vnútorná hrana nahráva elegancii tohto modelu.
Ambientné podsvietenie s nočnými LED 2200 KS obľúbenou svetelnou výbavou LED AMBIENT máte hneď dve svietidlá v jednom, priame intenzívne svetlo a nepriame ambientné podsvietenie. Oba svetelné okruhy sú ovládané samostatne a to bez potreby úpravy kabeláže. Nepriame svetlo je ideálnym doplnkom svetelných stropov, ktorý oceníte najmä večer pri romantickej večeri, vínku, pozeraní vášho obľúbeného filmu alebo inej forme relaxu. Super teplá farba 2200 K obsahuje iba minimum modrej zložky svetla, tým pádom je ideálnou voľbou práve do nepriameho svetla, ktorým svietime najmä večer. Nielen, že umocní príjemnú večernú atmosféru ale tým, že neblokuje vylučovanie hormónu spánku melatonínu dopomôže k zdravému plnohodnotnému spánku a k regenerácii nášho tela.


osvetlenie obývačky závesné drevené svietidlo LED svetelné stropy
Svetelný strop LOOP E 2000 LED AMBIENT s orechovým dekórom v obývačke a zápustný ELI 1200 v kuchyni

Nepriame svetlo s nočnými LED 2200 K má príkon 51 W, čo zodpovedá svetelnému toku 6 700 lm. Priame svetlo je teplé biele 3000 K s celkovým príkonom 105 W a svetelným tokom 13 000 lm. Svetelný strop LOOP E 1600 LED AMBIENT nám v prepočte nahradí až 10 klasických 100 W žiaroviek. Oba okruhy je možné stmievať a intenzitu svetla si podľa potreby prispôsobiť.Voliteľný dekór svietidlaosvetlenie galérie osvetlenie do vysokého stropu závesné svietidlo svetelné stropy
Svetelný strop LOOP E 2000 s textilným dekórom a napájaním po lankách

Ako povrchový materiál svetelných stropov používame kvalitné 3M Di-Noc architektonické fólie, ktorých je vyše 400 druhov. Pre TOP SELLER LOOP E 1600 LED AMBIENT sme pre vás vybrali 5 našich najobľúbenejších dekórov: orech, modrý multichróm, antracit, hnedý kameň a strieborný metalický dekór. Zlaďte si osvetlenie k zariadeniu vášho interiéru alebo vytvorte solitér.

Dokonalý rozptyl svetla s difúzorom

logo Barrisol napínané stropy difúzor LED svietidla


Veľká difúzna plocha z originál membrány Barrisol zabezpečuje dokonalú rovnomernosť svetla v priestore a maximálny svetelný komfort. Svetlo je rozptýlené rovnomerne, neoslňuje. Nielen že je svetelný strop šetrný k našim očiam, ale aj k prírode. Barrisol je ekologický a 100% recyklovateľný materiál, ktorý ako jediný na Slovensku má certifikáty, že neobsahuje žiadne toxické a zdraviu škodlivé látky. Vo vypnutom stave je matný biely, čím je navýšená celková estetika svietidla a v zapnutom stave cez neho nepresvitajú jednotlivé body LED čipov a to aj napriek tomu, že je iba 16 mikrónov tenký.


Svetelný strop LOOP E 2000 LED AMBIENT s orechovým drevo dekórom a napájaním po lankách


100% prachotesnosťPrecízne ručné spracovanie zabezpečuje 100% prachotesnosť svetelného stropu. Žiadne mušky ani prach sa pod prémiový difúzor Barrisol nedostanú, čo svetelný strop robí priam bezúdržbovým riešením.
Ovládanie technológiou

logo Casambi smart control LED osvetlenie

Jednoduché a intuitívne ovládanie osvetlenia technológiou Casambi. Každé svietidlo je autonómne a nepotrebuje centrálnu riadiacu jednotku, čím je zabezpečená maximálna spoľahlivosť riešenia. Casambi umožňuje ovládanie cez voľne stiahnuteľnú aplikáciu a ovládanie sa dá rozšíriť aj o diaľkový ovládač Xpress, moduly pod nástenné tlačidlá alebo kinetické (bezdrôtové a bezbaterkové) stmievače v dizajne NIKO. Ovládanie Casambi sa prispôsobí vašim požiadavkám a samozrejmosťou naďalej ostáva klasické ovládanie nástenným vypínačom.Pokiaľ máte vlastný inteligentný systém možnosťou je aj integrácia svetelného stropu do inteligentných domácností s podporou štandardov ako DALI, DMX, KNX, LOXONE a ďalších.Záruka až 10 rokovVlastný vývoj elektroniky a precízne ručné spracovanie zabezpečujú kvalitnú prevádzku svetelného stropu a dlhú životnosť. Tým, že máme výrobu plne pod kontrolou a dôverne poznáme všetky komponenty, z ktorých sa svetelný strop skladá, za naše riešenie ručíme až 10 ročnou zárukou.


závesné svietidlo nad jedálenský stôl osvetlenie jedálne LED svetelné stropy
Svetelný strop LOOP E 2000 s dekórom antracit nad jedálenským stolom a CIR 1800 v obývačkeNáš TOP SELLER LOOP E 1600 LED AMBIENT s nepriamym svetlom môžete mať teraz so skrátenou dobou dodania 4 týždne a s voliteľným výberom dekóru!


Pozrite si našu ponuku a vyberte si dekór podľa vašich predstáv.
 

Dôležité faktyzáruka svetelných stropov vyrobené na Slovensku na mieru

 


Všetky potrebné informácie o modeli LOOP E 

dizajnové svietidlá vyrobené na mieru LED svetelné stropy

Radi Vám s výberom toho správneho osvetlenia poradíme.


Nechajte si spracovať návrh osvetlenia vyplnením online formuláru alebo nás navštívte osobne v našom showroome.


Tešíme sa na Vás!


PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA

Ďakujeme!

bottom of page