top of page

TOP SELLER: LED svietidlo CIR SLIM 800 s nepriamym podsvietením

Je elegantný kruh vaša preferovaná forma svetla? Tým pádom si našim obľúbeným kruhovým modelom prídete na svoje. Ako výrobca osvetlenia na mieru vám predstavujeme ďalší z našich TOP SELLEROV CIR SLIM 800 LED OUTLINE s nepriamym podsvietením.


osvetlenie detskej kruhové svietidlo ambientné svetlo svetelné stropy


Univerzálny nadčasový tvarElegantný kruh je najuniverzálnejšia forma svetla. Model CIR SLIM 800 s nepriamym svetlom a celkovým svetelným tokom 12 600 lm bohato osvetlí priestor až do 25 m². Je vhodným modelom do obývačky, detskej izby, spálne, pracovne či kuchyne. Univerzálny kruh z módy nevyjde nikdy, hodí sa do akéhokoľvek interiéru a predstavuje vskutku nadčasový dizajn osvetlenia.
Voliteľný výber dekóruDekór podľa výberu nám umožňuje dokonalé zladenie osvetlenia k interiéru. Ako povrchový materiál používame kvalitné 3M architektonické fólie v rôznych materiálových a farebných prevedeniach. Pre TOP SELLER CIR SLIM 800 sme vybrali päť z našich najobľúbenejších dekórov: prírodný dub, suchý dub rustic, čierna matná, strieborný kožený a krémový textilný dekór. Vyberte si ten, ktorý sa vám hodí najviac.Prémiový difúzor

original barrisol difúzor svetelných stropov LED osvetlenie na mieru

Jednou z veľkých predností tohto LED svietidla je jeho prémiový difúzor z originál membrány Barrisol, ktorý pod širokým uhlom svetlo rovnomerne distribuuje do priestoru a tým zabezpečuje maximálny svetelný komfort. Nielen, že je tento tenký materiál v spojení so svetlom šetrný k našim očiam, ale aj k prírode. Barrisol je ekologický a 100% recyklovateľný materiál a ako jediný na Slovensku má certifikáty, že neobsahuje žiadne škodlivé látky.


LED čipy sú pod difúzorom uzavreté v prachotesnom jadre. Nielen, že sa pod difúzor žiadne mušky ani prach nedostanú čo ho robí priam bezúdržbovým svietidlom, ale 100% prachotesnosť navyšuje aj životnosť jednotlivých LED čipov. Vo vypnutom stave je matný biely.Nepriame svetlo s nočnými LEDambientné podsvietenie nepriame svetlo nočné LED 2200K
Doplnok svetelnej výbavy Indirect so super teplým svetlom 2200 K

S najobľúbenejším doplnkom svetelnej výbavy Indirect si budete môcť navodiť príjemnú ambientnú atmosféru pri večernom pozeraní televízie, hraní spoločenských hier s rodinou alebo inej forme relaxu. Nepriame podsvietenie disponuje kvalitnou LED sústavou s príkonom 33 W, čo zodpovedá svetelnému toku 4200 lm. Svetlo má super teplú farbu 2200 K ideálnu práve na večer pred spaním. Tým, že obsahuje iba minimum modrej zložky svetla napomáha k regenerácii nášho tela a neblokuje vylučovanie spánkového hormónu melatonínu.Nepriame svetlo v podobe doplnku Indirect je samostatne ovládaný LED okruh. Rovnako ako pri priamom svetle s celkovým príkonom 65 W a svetelným tokom 8400 lm, je možné jeho intenzitu podľa potreby regulovať. Priame svetlo disponuje LED sústavou rozloženou po obvode svietidla, ktorá tento elegantný tvar zvýrazňuje a má teplú bielu farbu 3000 K.Intuitívne ovládanie

bezdrôtové ovládanie osvetlenia bluetooth LED svetelné stropy

Najnovšia technológia nám umožňuje ovládanie osvetlenia maximálne jednoducho a intuitívne. Základom je ovládanie prostredníctvom voľne stiahnuteľnej aplikácie Casambi. Aplikácia je veľmi prehľadná a intuitívna, umožňuje nám ovládanie osvetlenia prostredníctvom tabuľkového zobrazenia, ale aj vo fotografiách. Ovládanie je možné bez potreby úpravy kabeláže ďalej rozšíriť o moduly Casambi pod nástenné tlačidlá, dizajnové ovládače Xpress alebo NIKO kinetické tlačidlá. Vyberte si spôsob ovládania, ktorý vám vyhovuje najviac.Okrem Casambi je možná aj integrácia svetelného stropu do inteligentných domácností s podporou štandardov ako DALI, DMX, KNX a LOXONE.Kvalita v každom detailePoužitím kvalitných prémiových materiálov a precíznym ručným spracovaním svetelné stropy predstavujú trvácne riešenie osvetlenia, za ktoré ručíme nadštandardnou 10 ročnou zárukou.


LED osvetlenie obývačky zlaté kruhové svietidlo svetelné stropy
Kruhový svetelný strop so zlatým dekórom a prstencový LOOP E 1600 nad jedálenským stolomNáš TOP SELLER CIR SLIM 800 LED OUTLINE s ambientným podsvietením môžete mať teraz so skrátenou dobou dodania 4 týždne a s voliteľným výberom dekóru!


Pozrite si našu ponuku a vyberte si dekór podľa vašich predstáv. 

Dôležité faktyzáruka svetelných stropov vyrobené na Slovensku na mieru

 

dizajnové svietidlá vyrobené na mieru LED svetelné stropy

Radi Vám s výberom toho správneho osvetlenia poradíme.


Nechajte si spracovať návrh osvetlenia vyplnením online formuláru alebo nás navštívte osobne v našom showroome.


Tešíme sa na Vás!

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA

Ďakujeme!

bottom of page