top of page

Svetlo na mieru (1. časť): Neunáhlite sa pri výbere osvetlenia

Staviate dom a riešenie osvetlenia si nechávate na poslednú chvíľu? Myslite dopredu! Čím skôr sa začnete zaoberať osvetlením, tým viac možností budete mať. Od celostropných riešení, bodových svetiel po nástenné svietidlá... ponúkame komplexné riešenia osvetlenia aj vrátane exteriéru!SvetelneStropy.sk


dizajnové LED svietidlo luster svetelné stropy
Showroom SvetelneStropy.sk v obchodnom dome Light Park v Bratislave

Naše svetelné stropy vyrábame ručne a na mieru. Máte možnosť si dokonale zladiť nami vyrobené svietidlá k vášmu interiéru z hľadiska dizajnu a estetiky, ale aj svetelnej výbavy.Tvarujeme svetloPonúkame výber viacerých možností základných tvarov: kruhové CIR, trojuholníkové TRI, prstencové LOOP, obdĺžnikové REC a elipsové ELI.Geometria tvarov nepodlieha času, je nadčasová a z módy nevyjde nikdy. Zároveň geometrické tvary sú ideálnym základom pre variovanie veľkostí. V rozmedzí od 450 mm po 2500 mm, svetelné stropy zapadnú do akéhokoľvek interiéru a vďaka veľkej svetelnej ploche disponujú širokým uhlom vyžarovania svetla a bohatým rozptylom. Nie nadarmo naše svetlo nazývame svetlom ako z oblohy.


Máte predstavu vlastného dizajnu? Sem s ním! Ručne a na mieru vieme vyrobiť takmer čokoľvek. Dávame priestor kreativite a snažíme sa vyjsť v ústrety aj najnáročnejším klientom. Pokiaľ jednoduchosť geometrickým tvarov nie je úplne vašou šálkou kávy a radi by ste svetelné stropy obohatili o dizajnovo výstrednejšie prvky radi navrhneme originálne riešenie iba pre vás.
Výber z vyše 400 druhov dekórovdizajnové LED svietidlo dekór architektonické fólie

Ako dekór korpusu svetelných stropov používame kvalitné 3M architektonické fólie, verné napodobeniny materiálov, ktorých je na výber vyše 400 druhov. Od dreva, textilu, kameňa, kovu, čistých farieb až po rôzne abstraktné materiály. Do základnej výbavy spadajú 4 dekóry, biela matná, antracit a dva dubové dekóry, ponúkané bez dodatočných poplatkov.

dizajnový LED luster z dreva svetelné stropy

S dekórom svetelných stropov sa vieme s radosťou vyhrať a vytvoriť rôzne originálne dizajny. Nálepkový "one of a kind" svetelný strop vaše deti určite ocenia.


Okrem možnosti voľby dekóru pri menších tvaroch ponúkame možnosť výberu z troch preddefinovaných výšok korpusu, REGULAR 13 cm, SLIM 10 cm a LEAN 8 cm.Záves je polovica svietidladizajnové drevené LED svietidlo svetelné stropy
Viacero možností a spôsobov inštalácie

Možností a spôsobov inštalácie svetelných stropov ponúkame viac, prisadený, odsadený, zapustený v sadrokartóne alebo závesný a to hneď na viacero spôsobov. Do výberu našich závesných systémov patria nami vyvinuté rozety a lankové bajonetové systémy Bechter. Pre subtílnejšie riešenia závesu ponúkame aj možnosť napájania cez lanká.
Plánujte s nami!


komplexný návrh osvetlenia svetelné stropy
Interaktívne spracovanie návrhov osvetlenia online prostredníctvom aplikácie miro

Svietime pre vás naďalej aj online! Všetky návrhy osvetlenia spracovávame zadarmo a nezáväzne. Nechajte si poradiť. Kontaktujte nás vyplnením online formuláru alebo nám pošlite podklady, pôdorys, fotografie alebo vizualizácie, na vykresy@svetelnestropy.sk a radi spracujeme kvalitný komplexný návrh osvetlenia aj pre vás.Interaktívne spracovanie návrhuNávrhy osvetlenia spracovávame v online miro boarde a do procesu návrhu sa môžete interaktívne zapájať z pohodlia vašej obývačky. Čo je miro a prečo ho používame MY? miro je interaktívny online systém, prostredníctvom ktorého s vami vieme zdieľať kalkuláciu, grafický návrh projektu, referenčné obrázky, atď. Medzi jeho výhody patrí:

komplexný návrh osvetlenia svetelné stropy
  • prehľadnosť,

  • rýchle zdieľanie grafického návrhu s klientom,

  • online prístup k návrhu odkiaľkoľvek,

  • možnosť vidieť zmeny v návrhu okamžite,

  • interaktívne zapájanie sa do projektu.KonzultácieKonzultácie ohľadom osvetlenia ponúkame osobne v našom showroome. Dohodnite si termín konzultácie telefonicky na 0904 610 416 alebo 0911 455 071 alebo nám napíšte na info@svetelnestropy.sk.

Nemôžete nás navštíviť osobne? Nevadí. Návrh s vami vieme konzultovať online priamo vo vašom miro boarde formou video alebo audiohovoru alebo prostredníctvom inej platformy ľubovoľným dostupným online chat spôsobom.ReferencieHľadáte inšpiráciu pri plánovaní osvetlenia? Určite ju nájdete v našej foto galérii realizácií.Viac o výbave svetelných stropov, celostropných riešeniach osvetlenia a inteligentnom ovládaní, ako aj o ponuke bodových svietidiel, lineárnych svietidiel a LED ríms a štrbín sa dozviete v 2. časti.


 

dizajnové LED svietidlá na mieru svetelné stropy

Staviate dom a osvetlením ste sa ešte nezaoberali? Plánujte s nami a plánujte dopredu!


Navštívte nás v našom showroome, kde Vám radi poradíme alebo nás kontaktujte na info@svetelnestropy.sk.


Tešíme sa na Vás!

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA

Ďakujeme!

bottom of page