top of page

­čôĚ 3D prehliadka: Z├ívesn├ę osvetlenie ako dizajnov├í dominanta ob├Żvacej izby v Nitre

Ve─żk├Ż reprezentat├şvny priestor spojenej ob├Żva─Źky, kuchyne a jed├ílne si ve─żkorys├ę osvetlenie ur─Źite zasl├║┼żi.


osvetlenie ob├Żva─Źky a kuchyne z├ívesn├ę svietidlo sveteln├ę stropy
Sveteln├Ż strop LOOP V 2000 v ob├Żva─Źke a REC 3000x600 v kuchyni zavesen├Ż do ┼íikm├ęho stropu


Osvetlenie ako dominanta interi├ęruPrstencov├ę sveteln├ę stropy najviac vynikn├║ vo ve─żk├Żch priestoroch s vysok├Żmi stropmi. Tieto priestory si ve─żk├ę dominantn├ę osvetlenie priam vy┼żaduj├║ a to nielen po estetickej str├ínke, ale aj z h─żadiska kvality osvetlenia a distrib├║cie svetla do priestoru. Ob├Żva─Źke rodinn├ęho domu v Nitre dominuje LOOP V 2000, ve─żk├Ż dvojmetrov├Ż prstenec zavesen├Ż do ┼íikm├ęho stropu. Ve─żk├Ż rozmer sveteln├ęho stropu v spojen├ş s dif├║zorom Barrisol distribuuje svetlo do priestoru rovnomerne, ─Ź├şm je v priestore zabezpe─Źen├Ż maxim├ílny sveteln├Ż komfort.
Funk─Źn├ę osvetlenie kuchynePri v├Żbere funk─Źn├ęho osvetlenia do kuchyne je obd─║┼żnikov├Ż sveteln├Ż strop REC jasn├í vo─żba. Ve─żkos┼ąou vyr├íban├Ż na mieru aj v tejto realiz├ícii presne kop├şruje d─║┼żku kuchynsk├ęho ostrova. Ve─żk├í dif├║zna plocha s plo┼ínou LED s├║stavou sa postar├í o intenz├şvne, kvalitn├ę a dokonale distribuovan├ę svetlo, ktor├ę je pri pr├íci v kuchyni ve─żmi d├┤le┼żit├ę.Okrem v┼íetk├Żch ─Ćal┼í├şch parametrov je pri v├Żrobe osvetlenia na mieru samozrejmos┼ąou aj zladenie dek├│ru k zariadeniu interi├ęru. Oba sveteln├ę stropy, LOOP V aj REC, maj├║ po svojom obvode kr├ísny bridlicov├Ż dek├│r.Vysok├Ż ┼íikm├Ż strop? ┼Żiadny probl├ęm.osvetlenie ob├Żva─Źky z├ívesn├ę svietidlo led sveteln├ę stropy
Skryt├Ż z├íves Bechter

V─Ćaka mo┼żnosti nastavenia v├Ż┼íok jednotliv├Żch z├ívesov po─Źas in┼ítal├ície vysok├ę ┼íikm├ę stropy nepredstavuj├║ pre sveteln├ę stropy ┼żiadny probl├ęm.


z├ípustn├í kapsula bechter z├ívesn├ę svietidlo sveteln├ę stropy


Skryt├Ż z├íves


Na detailoch z├íle┼ż├ş, a to aj v ┼ítvormetrovej v├Ż┼íke. Tzv. skryt├Ż z├íves sme docielili v─Ćaka z├ípustnej kapsuli s otvorom ve─żk├Żm 28 mm.


Skryt├Ż z├íves je minimalistick├ę rie┼íenie, ktor├ę n├ím umo┼ż┼łuje eliminova┼ą poh─żadov├║ stropn├║ rozetu, resp. schova┼ą ju do dutiny v strope. Nap├íjac├ş k├íbel plynulo prech├ídza do stropu, ─Ź├şm je nav├Ż┼íen├í celkov├í atraktivita z├ívesn├ęho rie┼íenia.Subt├şlne line├írne svietidlo z mas├şvneho drevaosvetlenie jed├ílne dubov├ę line├írne svietidlo sveteln├ę stropy
Line├írne svietidlo z mas├şvneho dubu WOOD LINE 1600

O svietidlo, ktor├ę je subt├şlne ale z├írove┼ł dostato─Źne a kvalitne osvet─żuje plochu stola je ve─żk├Ż dopyt. Svietidlo WOOD LINE nad jed├ílensk├Żm stolom v Nitre, vyroben├ę z mas├şvneho dubu ru─Źne a na mieru, je jedn├Żm z prv├Żch k├║skov dreven├Żch line├írnych svietidiel z na┼íej dielne. V kombin├ícii s dvoma dominantn├Żmi svietidlami priestor vizu├ílne od─żah─Ź├ş a dubov├ę drevo perfektne lad├ş s drevo-dek├│rom v kuchyni a TV stene.
 


3D prehliadka priestoruChcete vidie┼ą viac? Preneste sa do priestoru virtu├ílne na┼íou 3D prehliadkou.


prehliadka osvetlenia ob├Żva─Źky a kuchyne sveteln├ę stropy


 


Viac fotografi├ş projektu n├íjdete v na┼íej gal├ęrii realiz├ícii.


 

osvetlenie ob├Żva─Źky a kuchyne z├ívesn├ę svietidlo sveteln├ę stropy

Radi navrhneme komplexn├ę rie┼íenie osvetlenia aj V├ím!


Nechajte si spracova┼ą n├ívrh osvetlenia vyplnen├şm online formul├íru alebo n├ís nav┼ít├şvte osobne v na┼íom showroome.


Te┼í├şme sa na V├ís!


PRIHLÁSI┼Ą SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA

─Äakujeme!

bottom of page