top of page

15.11.2022|Workshop interiérového dizajnu: Zažite ako sa tvorí váš interiér

Chystáte sa zariaďovať alebo prerábať váš interiér ale nemáte architekta? V spolupráci s Nesia sme pre vás pripravili workshop interiérového dizajnu, kde v kruhu odborníkov na nábytok a osvetlenie zažijete ako sa tvorí váš interiér. Využite jedinečnú ponuku a prihláste sa na náš workshop. Spoločne vytvoríme váš komfortný domov na mieru.


Zdroj: NesiaPre koho je workshop určenýPre všetkých tých, ktorí nemajú architekta alebo dizajnéra a riešia zariadenie interiéru svojpomocne. Zverte svoj projekt do rúk odborníkov, ktorí vám pri výbere vášho komfortného bývania radi poradia a objavte výhody komplexného riešenia interiéru vrátane kvalitného osvetlenia na jednom mieste.


Každý účastník workshopu získa:

  • množstvo nových vedomostí a užitočných rád pri navrhovaní interiérov

  • zážitok z navrhovania vlastnej komfortnej domácnosti

  • občerstvenie

  • osobnú konzultáciu s odborníkmi z oblasti interiérového dizajnu a špecialistami na osvetlenie

  • 3D návrh vybranej miestnosti, jej zariadenia a osvetlenia zdarma

  • 30% zľavu na fotorealistickú vizualizáciu interiéru od NesiaKde a kedy sa workshop uskutočníWorkshop sa uskutoční v utorok 15.11.2022 od 14:00 do 18:00 v štýlovom showroome Nesia na Galvaniho 6 v Bratislave.


Zdroj: NesiaPrihláste sa na workshopVyužite jedinečnú príležitosť a prihláste sa na workshop vyplnením formuláru ešte dnes. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Tešíme sa na vás!
Prečo Nesia a SvetelneStropy.sk?Osvetlenie by malo byť v harmónii s interiérom po stránke dizajnu ale aj funkčnosti, čo vieme najlepšie dosiahnuť úzkou spoluprácou s architektami a výrobcami nábytku. Výrobou osvetlenia na mieru, výberom z vyše 400 materiálových prevedení našich inteligentných svietidiel a úzkou spoluprácou s Nesia dokážeme vytvoriť harmonický interiér, kde bude osvetlenie nielen skvelo vyzerať ale prinesie do interiéru to najdôležitejšie, svetlo. Ako sa hovorí, svet je taký krásny ako kvalitne si na neho posvietime. Kvalitné osvetlenie pozdvihne farby a krásu materiálov v interiéri a tým pádom celkový dojem z interiéru. Spoločne vytvoríme vzájomnú synergiu a dotiahneme komplexné riešenie interiéru na mieru do dokonalosti. A to všetko na kľúč bez zbytočného zaťažovania klienta.Inšpirujte sa našimi spoločnými realizáciami s NesiaAj takto môže vyzerať váš interiér od slovenských výrobcov nábytku a osvetlenia.0 views0 comments

PRIHLÁSIŤ SA NA ODBER NÁŠHO NEWSLETTERA

Ďakujeme!

bottom of page